278-25.78125-1SA2I
- Mfr.Part #
- 278-25.78125-1SA2I
- Manufacturer
- Intersil (Renesas Electronics Corporation)
- Package/Case
- Datasheet
278-25.78125-1SA2I
- Description
- CRYSTAL 25.7810MHZ 10PF SMD
- Stock
- 307
- Quality
- Manufacturer :
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 20 Ohms
- Frequency :
- 25.781 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C